Now Reading
Deschiderea oficială a turneului de fotbal Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor

Deschiderea oficială a turneului de fotbal Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor

Avatar

Mâine, 5 mai 2021, va avea loc deschiderea oficială a turneului de fotbal Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor.
În cadrul acestei competiții  se vor juca peste 100 de meciuri. Cei mici fiind vedetele evenimentului.

Menționăm faptul că Daily Magazine este partener media al acestui eveniment.

 

Iată echipele  ce vor evolua mâine pe cele patru terenuri de meci :

Grupa A

ACS Viitorul Argeș
AS DIDI Junior Iași
Luceafărul 2010 Cluj
GT Sport Junior Alba Iulia
Luceafărul Târgoviște
ACS Miercurea Nirajului

Nr meci    Data          Ora    Teren     Echipa 1
Echipa 2
001     Miercuri 5 Mai  15:00   T1      ACS Viitorul Argeș      GT Sport Junior Alba Iulia
005     Miercuri 5 Mai  16:00   T1      AS DIDI Junior Iași     Luceafărul Târgoviște
009     Miercuri 5 Mai  17:00   T1      Luceafărul 2010 Cluj    ACS Miercurea Nirajului
013     Miercuri 5 Mai  18:00   T1      AS DIDI Junior Iași     GT Sport Junior Alba Iulia

Grupa B

ACS Kids Tâmpa Brașov
Steaua Magică Iași
AS Zenit Oradea
Optimum Alba Iulia
FC Voluntari
CS Dinamo București

Nr meci     Data         Ora    Teren        Echipa 1             Echipa
2
002     Miercuri 5 Mai  15:15   T2      Optimum Alba Iulia      CS Dinamo București
006     Miercuri 5 Mai  16:15   T2      Steaua Magică Iași      FC Voluntari
010     Miercuri 5 Mai  17:15   T2      AS Zenit Oradea         CS Dinamo Bucuresti
014     Miercuri 5 Mai  18:15   T2      Steaua Magică Iași      Optimum Alba Iulia

Grupa C

See Also

FC FCSB
CS Eforie
ACS MF Hunedoara
FC Argeș
ACS Alma Sibiu
Universitatea Craiova

Nr meci     Data        Ora   Teren     Echipa 1               Echipa 2
003     Miercuri 5 Mai  15:30   T3      FC FCSB               FC Argeș
007     Miercuri 5 Mai  16:30   T3      CS Eforie             ACS Alma Sibiu
011     Miercuri 5 Mai  17:30   T3      ACS MF Hunedoara      Universitatea Craiova
015     Miercuri 5 Mai  18:30   T3      CS Eforie             FC Argeș

Grupa D

CSC Ghiroda
CS Luceafărul Tg Jiu
FC Kinder Brăila
Atletico Junior Bacău
AFC Oltenia Rm Vâlcea
ASC Inter Câmpulung

Nr meci     Data         Ora    Teren      Echipa 1                    Echipa 2
004     Miercuri 5 Mai  15:45   T4      CSC Ghiroda             Atletico Junior Bacău
008     Miercuri 5 Mai  16:45   T4      CS Luceafărul Tg Jiu    AFC Oltenia Rm Vâlcea
012     Miercuri 5 Mai  17:45   T4      FC Kinder Brăila        ACS Inter Câmpulung
016     Miercuri 5 Mai  18:45   T4      CS Luceafărul Tg Jiu    Atletico Junior Bacău

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
1
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top